+38 (068) 339-54-14
+38 (0352) 55-01-50
Замовити дзвінок
Послуги
Каталог продукції
Гідроізоляція > Ремонт покрівлі > Варіанти ремонту > Двошарова (Timberpol-Sintopol mineral) реконструкція старої покрівельної конструкції з утеплювачем

Двошарова (Timberpol-Sintopol mineral) реконструкція старої покрівельної конструкції з утеплювачем

Процес виконання робіт (технологія укладання):

1. Ретельна підготовка поверхні: очищення від сміття, видалення здуттів, виправлення нерівностей покрівлі і т.д..
 
2. Вкладання теплоізоляційного шару виконується із твердого міцного матеріалу. Перед вкладанням необхідно розрахувати коефіціент теплопровідності всіх конструкцій у відповідності з будівельними нормами. Теплоізоляція необхідна для того, щоб уникнути конденсації вологи всередині приміщення, а також, як енергозберігаючий засіб. На основі коефіціенту теплопровідності і розраховується товщина шару теплоізоляції.
 
3. На шар утеплювача кладеться спеціальний рулонний матеріал з нетканого поліефіру Timberpol 750 та кріпиться спеціальними дюбелями крізь утеплювач до несучої конструкції. Обробка і виправлення всіх частин старої гідроізоляції, котрі є "зоною ризику": жолобів, парапетів, коминів, водозливів та інших деталей за допомогою гідроізоляційного матеріалу Sintopol 3,0 кг/м2 з бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП), на основі з нетканого поліестеру підсиленого нитками.
 
4. Встановлення вентиляційних виходів, необхідних для відводу парів води і видалення зайвої вологи із старої покрівельної конструкції.
 
5. Укладання верхнього шару гідроізоляційного матеріалу Sintopol mineral 4,0 кг/м2 з бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП), на основі з нетканого поліестеру, підсиленого нитками із скловолокна, покритого з верхнього боку мінеральним посипанням у різних кольорах, що охороняє його від ультрафіолетового випромінювання. Цей шар наплавляється по всій площі до першого шару і виходить на всі парапети покрівлі мінімально на 10 см. над рівнем передбачуваного рівня снігу.
 
Приклад облаштування вентиляційного виходу
Приклад облаштування вентиляційного виходу


1. Несуча конструкція
2. Цементна стяжка
3. Стара теплоізоляція
4. Шари старої гідроізоляції
5. Нова теплоізоляція
6. Timberpol 750
7. Sintopol 3,0 кг/м2
8. Sintopol mineral 4,0 кг/м2
9. Вентиляційний вихід
 
Приклад облаштування парапету
Приклад облаштування парапету
1. Несуча конструкція
2. Цементна стяжка
3. Теплоізоляція
4. Timberpol 750
5. Sintopol 3,0 кг/м2
6. Sintopol mineral 4,0 кг/м2
 
Повернутись
Контактна інформація:
м. Тернопіль, вул. Шашкевича, 4/1

тел.+38 (068) 339-54-14

тел.+38 (0352) 55-01-50